Jeśli planujesz spędzić świąteczne chwile przy wyśmienitych, wigilijnych potrawach, ale jednocześnie szkoda Ci czasu na godziny spędzone na ich szykowaniu, Catering Wigilijny Restauracji Akvilon jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Oferujemy tradycyjne polskie menu świąteczne, które możesz skomponować według własnego uznania. Catering Restauracji Akvilon to przepis na pyszne święta – doświadczenie naszych kucharzy gwarantuje wyśmienity smak, natomiast staranność wykonania oraz jakość i naturalność użytych składników zapewnia naszym potrawom prawdziwie domowy aromat.

Zamówienia należy składać do 20.12.2020. odbiór osobisty w dniu 23. 12.2020 i 24.12.2020 do godziny 12:00.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

(więcej…)
Czytaj dalej  

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do korzystania z naszej oferty cateringu świątecznego. Oferta cateringowa skierowana jest do firm oraz wszystkich tych, którzy planują Wigilijne Spotkanie w gronie przyjaciół i najbliższych w terminie między 1 grudnia do 22 grudnia. Oferujemy darmowy dowóz na terenie Suwałki przy zamówieniu minimum 4 porcji. Dalszy dowóz zostanie ustalony indywidualnie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą Kolacji Wigilijnej do odbioru dnia 24.12.2020.

Zaplanowaliśmy dla Was kilka pakietów w różnych wariantach cenowych. Nasze dania przygotowywane są z niezwykłą dbałością, tylko z naturalnych składników, zgodnie z tradycyjnymi polskimi recepturami. Domowy smak i najwyższa jakość przygotowanych przez nas potraw pozwoli Wam w pełni poczuć magię świątecznej atmosfery.

(więcej…)
Czytaj dalej  

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Informacje ogólne:

  1. Wprowadzane procedury są zgodne z wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS (z dn. 28.04.2020).
  2. Procedury są aktualizowane i dostosowywane do wydawanych rozporządzeń i wytycznych stosownych organów. Należy mieć na uwadze, że w związku z dynamicznie zmieniającymi się wytycznymi, w trakcie pobytu procedury mogą się różnić od zaprezentowanych w niniejszym dokumencie.
(więcej…)
Czytaj dalej  

14 lutego 2020 w godzinach od 16:00 do 23:00 Restauracja Akvilon zaprasza na kolacje walentynkowe. W tym wyjątkowym dniu szykujemy dla Was romantyczną atmosferę. Blask świec, specjalnie skomponowane na tę okazję przez naszego szefa kuchni menu w promocyjnej cenie 85 zł oraz nastrojowa  muzyka, o którą zadba DJ Artur Wasielewski uczynią ten wieczór niepowtarzalnym. Chętnych zapraszamy na parkiet.

(więcej…)
Czytaj dalej  

HOTEL AKVILON*** OSTRZEGA PRZED FAŁSZYWYMI WIADOMOŚCIAMI

W związku z otrzymaną przez nas od kilku osób informacją o tym,
że nieznana nam osoba lub firma podszywając się pod nasz hotel telefonuje do mieszkańców Suwałk oferując darmowy voucher  do odebrania w recepcji hotelu Akvilon, oświadczamy, że nie organizujemy konkursów, ani nie rozdajemy darmowych voucherów na wczasy, pobyt w hotelu itp.

Nieznany sprawca podszywający się pod naszą firmę rozsyła wiadomości zawierające nieprawdziwe informacje bardzo prosimy o ostrożność, gdyż nie pochodzą one od naszej firmy (nie jesteśmy ich autorem, ani nadawcą).

Podkreślamy, iż hotel AKVILON nie jest autorem wiadomości oraz organizatorem konkursów, o których mowa powyżej. Sformułowania w treści wiadomości, użycie znaku towarowego hotel Akvilon*** stanowią podszywanie się pod naszą firmę i mają na celu wprowadzenie Państwa w błąd – sugerując, że organizatorem jest hotel Akvilon***.

Apelujemy do naszych klientów o zachowanie szczególnej ostrożności,
a także o przekazywanie informacji o tego typu zdarzeniach bezpośrednio odpowiednim organom ścigania.

             Z poważaniem,

         Aleksandra Kmiecik    

Dyrektor hotelu Akvilon***

Czytaj dalej  

ZAPRASZAMY NA SZAMPAŃSKI BAL SYLWESTROWY 2020 W RESTAURACJI AKVILON!!!

31 grudnia 2019 daj się porwać niepowtarzalnej zabawie w rytmach współczesnej muzyki tanecznej przygotowanej przez DJ MENTORA w Restauracji Akvilon. W cenie 580 zł za parę oferujemy open bar, wyśmienite menu serwowane indywidualnie, przysmaki na wiejskim stole oraz profesjonalną obsługę. Przywitaj Nowy Rok w szampańskim stylu!

(więcej…)
Czytaj dalej  

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów Wigilii Firmowych w Restauracji Akvilon. Zapach choinki i tradycyjne wigilijne potrawy stworzą świąteczną atmosferę idealną do spędzenia wspólnych chwil. Wszystkie dania przygotowywane są przez nas na miejscu, z wykorzystaniem tylko naturalnych składników.

(więcej…)
Czytaj dalej  

MAGICZNA NOC W RESTAURACJI AKVILON

W sobotę 30.11.2019 o godzinie 20:00 Hotel Akvilon zaprasza w taneczną andrzejkową podróż przy romantycznej muzyce i wyśmienitym jedzeniu!

W cenie 320 zł za parę zapewniamy:

2 dania gorące

przekąski

ciasta i desery

0,5 l wódki na parę

Wspólną zabawę miksem przebojów rozkręci DJ Artur oraz Ever Play

Rezerwacje pod numerem telefonu 87-563-59-40 lub w Hotelu Akvilon ul. Kościuszki 4 w Suwałkach

(więcej…)
Czytaj dalej  

Kolacje Walentynkowe w Restauracji Akvilon

W związku z nadchodzącym świętem zakochanych dnia 14 lutego 2019 zapraszamy do spędzenia romantycznych chwil w Restauracji Akvilon. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne walentynkowe menu i nastrojową atmosferę. Chętnych zapraszamy również na parkiet – romantyczną muzykę w tle przygotuje i zagra dla Państwa dj Artur!

(więcej…)

Czytaj dalej  
Call Now Button