Nastrojowy Bal Andrzejkowy w Restauracji Akvilon

Zapraszamy na wspaniałą zabawę Andrzejkową w Hotelu z Restauracją Akvilon. Oczarujemy Was  nie tylko wyśmienitymi potrawami,  piękną salą i porywającą muzyką, ale także przygotowanymi specjalnie na ten wieczór niespodziankami.

Bal Andrzejkowy odbędzie się w sobotę 01.12.2018 w godzinach  20:00 – 4:00.

(więcej…)

Czytaj dalej  

Dlaczego warto wybrać salę weselną w Restauracji Akvilon***?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z organizacją przyjęć weselnych, dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Staramy się przy tym, aby każde organizowane u nas wesele było niepowtarzalne i w pełni urzeczywistniało wizję Państwa Młodych. Nasza sala weselna wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkowymi walorami estetycznymi. Kryształowe żyrandole, marmurowe podłogi, piękne wnętrza odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i rozpościerający się za oknami widok na rzekę Czarną Hańczę kreują niezwykły klimat w trakcie przyjęcia weselnego, a także stanowią piękne tło zdjęć. Delikatne dekoracje kwiatowe są wystarczającym dodatkiem, aby w naszej sali stworzyć romantyczną scenerię. Jesteśmy również znani z niezwykle smacznego, naturalnego i w atrakcyjny sposób podanego jedzenia. Ponadto, Hotel z Restauracją Akvilon*** znajduje się w centrum Suwałk, co umożliwia wygodny i łatwy dojazd.

(więcej…)

Czytaj dalej  

Nocleg na Suwałki Blues Festival zaledwie kilka kroków od głównej sceny!

W dniach 05-08.07 Suwałki zamienią się w polską stolicę bluesa. W tegorocznej edycji możemy posłuchać legendarnych zespołów takich jak The Animals, Supersonic Blues Machine, Mavis Straples, czy pochodzącego z naszych stron Organka.

Hotel Akvilon znajduje się w najbliższym sąsiedztwie głównych festiwalowych scen. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od ścisłego centrum Suwałk, w którym rozgrywają się najważniejsze wydarzenia Suwałki Blues Festival.
Zachęcamy wszystkich fanów bluesa do rezerwacji pokoi w naszym obiekcie. Idealna lokalizacja pozwoli Wam być cały czas w centrum wydarzeń! W przerwach między koncertami zachęcamy do korzystania z usług naszej restauracji, oferujemy dania kuchni regionalnej i wyśmienite zimne piwo z nalewaka.

Szczegóły: http://suwalkiblues.com/program/

Czytaj dalej