Specjały kuchni regionalnej w Restauracji Akvilon w centrum Suwałk

tatar z łososia Restauracja Akvilon

Restauracja Akvilon to wyjątkowe miejsce na odkrywanie smaków w stylowym otoczeniu.

Poprzez szklaną fasadę restauracji przestrzeń wnętrza otwiera się na piękny widok wijącej się wśród drzew rzeki Czarnej Hańczy. Jasne wnętrze wypełnia przyjemna atmosfera, a wyszukany charakter nadają mu starannie dobrane szczegóły i gra światła.

Akvilon to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Naszą specjalnością jest kuchnia pogranicza, sekret jej niepowtarzalnego smaku to fuzja tradycyjnych potraw regionalnych z nutą smaków z różnych stron świata. Dania serwowane w restauracji Akvilon nawiązują do idei slow food. Nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco z wykorzystaniem tylko naturalnych składników. Wszystkie stosowane produkty pochodzą od starannie wyselekcjonowanych lokalnych dostawców.  Wyśmienite polędwiczki w czerwonym winie, kaczka w sosie wiśniowym, sandacz na wytrawnych gruszkach, czy pstrąg pieczony pod ziołową kruszonką to tylko niektóre z naszych propozycji. Szef kuchni zaprasza również na pyszną zupę rybną przygotowywaną według oryginalnej receptury.

W naszej ofercie nie brakuje także potraw wegetariańskich i wegańskich oraz dań bezglutenowych. Ponieważ serwujemy gościom najbardziej naturalne doświadczenia smakowe, nasze menu opiera się na produktach sezonowych i zmienia się cyklicznie w zależności od pory roku. Kreatywne podejście i czerpanie z tradycji sprawiają, że restauracja Akvilon jest wyjątkowym miejscem na odkrywanie nowych smaków.

Do restauracji zapraszamy w godzinach 13.00 – 21.00.

Skontaktuj się z nami!

Restauracja Akvilon
ul. Kościuszki 4
16-400 Suwałki
tel. (+48) 87 563 59 40
fax (+48) 87 563 00 68
Recepcja, Rezerwacje
recepcja@akvilon.pl Administracja
biuro@akvilon.pl