Specjały kuchni regionalnej w Restauracji Akvilon w centrum Suwałk

tatar z łososia Restauracja Akvilon

Restauracja Akvilon – okrywaj smaki w stylowym otoczeniu.

Akvilon to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Naszą specjalnością jest kuchnia pogranicza, sekret jej niepowtarzalnego smaku to fuzja tradycyjnych potraw regionalnych z nutą smaków z różnych stron świata. Dania serwowane w restauracji Akvilon nawiązują do idei slow food. Nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco z wykorzystaniem tylko naturalnych składników. Wszystkie stosowane produkty pochodzą od starannie wyselekcjonowanych lokalnych dostawców.  Ponieważ serwujemy gościom najbardziej naturalne doświadczenia smakowe, nasze menu opiera się na produktach sezonowych i zmienia się cyklicznie w zależności od pory roku. Poza propozycjami kuchni regionalnej w naszej ofercie nie brakuje także potraw kuchni europejskiej, czy dań wegetariańskich, wegańskich oraz bezglutenowych.

Restauracja Akvilon nie tylko oferuje wspaniałe doznania kulinarne, ale również miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Wnętrze restauracji wyróżnia się ponadczasową elegancją i przyjemnym klimatem. Wyszukany charakter nadają mu starannie dobrane szczegóły i gra świateł. Poprzez szklaną fasadę przestrzeń restauracji otwiera się na piękny widok wijącej się wśród drzew rzeki Czarnej Hańczy. Dzięki temu, mimo, że restauracja Akvilon położona jest w ścisłym centrum Suwałk, można odnieść wrażenie, że znajduje się z dala od miejskiego zgiełku.

Kreatywne podejście i czerpanie z tradycji sprawiają, że restauracja Akvilon jest miejscem wyjątkowym na kulinarnej mapie Podlasia.

Nasza szefowa kuchni poleca między innymi wyśmienite polędwiczki z ziołami z sosem z czerwonego wina, kaczkę pieczoną z wiśniowym sosem, sandacza smażonego na wytrawnych gruszkach, pstrąga pieczonego pod ziołową kruszonką i wyśmienite steki wołowe z ostrym sosem paprykowym. Zapraszamy również na pyszną zupę rybną przygotowywaną według oryginalnej receptury.

Restauracja Akvilon to idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację we dwoje, spotkanie towarzyskie, czy biznesowe. Istnieje możliwość wynajęcia sali restauracyjnej na przyjęcia okolicznościowe. Gościom, którzy preferują bardziej kameralną atmosferę oferujemy jedną z naszych dwóch sal bankietowych.

Do restauracji zapraszamy w godzinach 13.00 – 21.00.

Skontaktuj się z nami!

Restauracja Akvilon
ul. Kościuszki 4
16-400 Suwałki
tel. (+48) 87 563 59 40
fax (+48) 87 563 00 68
Recepcja, Rezerwacje
recepcja@akvilon.pl Administracja
biuro@akvilon.pl

Call Now Button