masaż Suwałki

Po aktywnym dniu zachęcamy naszych gości do relaksu w gabinecie masażu hotelu Akvilon. Oferujemy:

Masaż klasyczny

Masaż relaksujący i leczniczy, pomaga w łagodzeniu takich dolegliwości jak bóle mięśniowe i stawowe, bóle głowy, napięcia psychiczne, dzięki cennym właściwościom naturalnych olejków użytych podczas masażu ma odżywcze działanie na skórę.

Cena: 100zł/60 min

    140zł/90min

 

Masaż antycellulitowy bańską chińską

Jest to technika masażu wywodząca się ze starej, chińskiej tradycji. Masaż ma działanie lecznicze i jest jednym z potwierdzonych zabiegów pomagających w skutecznej walce z cellulitem. Wykonuje się go wykorzystując metodę próżniowego zasysania skóry i tkanek pod nią. W efekcie wyraźnie likwiduje rozstępy i tkankę tłuszczową. Ponadto ujędrnia ciało i efektywnie oczyszcza organizm z toksyn, które są częstą przyczyną powstawania cellulitu.

Cena: 100zł/60min

 

Masaż antycellulitowy bańką chińską z peelingiem

Połączenie masażu bańką chińską z peelingiem dodatkowo regeneruje skórę i poprawia krążenie krwi.

Cena: 110zl/ 60 min

 

Masaż antycellulitowy bańką chińską z dodatkową elektrostymulacją miejscową

Dodatkowe zastosowanie elektrostymulacji pozwala na zwiększenie antycellulitowego efektu, ujędrnia skórę i wzmacnia mięśnie.

Cena: 120zl/ 60 min

 

Masaż pleców bańką chińską

Masaż pleców wykonany tą metodą relaksuje organizm, a także usuwa fizyczne i psychiczne przemęczenie. Pomaga pozbyć się chronicznego bólu pleców, karku i szyi, poprawia krążenie krwi i usuwa toksyny z organizmu.

Cena: 80zl/ 40 min

 

Masaż autorski

Technika masażu dobierana jest do indywidualnych potrzeb klienta, co pomaga na osiągnięcie niezwykłych efektów – pozwala się wyciszyć i zrelaksować jednocześnie dodając dużo energii. Przynosi efekt odprężenia poprzez bezbolesne usunięcie napięć i daje poczucie wyjątkowej harmonii. Masaż ten czerpie inspiracje z technik stosowanych w masażu klasycznym, relaksacyjnym, lomi-lomi a także w innych tradycjach.

Cena: 110zl/ 60 min

    140zł/90min

 

 

Call Now Button