masaż Suwałki

Masaż klasyczny

Masaż relaksujący i leczniczy, pomaga w łagodzeniu takich dolegliwości jak bóle mięśniowe i stawowe, bóle głowy, napięcia psychiczne, zaś dzięki cennym właściwościom naturalnych olejków użytych podczas masażu ma odżywcze działanie na skórę.

Cena: 100zł/h

Masaż Lomi- Lomi

Jest to technika masażu wywodząca się ze starej, hawajskiej tradycji. Masaż wykonuje się przedramionami w tanecznych ruchach, co daje poczucie wyjątkowej harmonii. Przynosi efekt odprężenia poprzez bezbolesne usunięcie napięć. Olejek kokosowy użyty podczas masażu wygładzi i nawilży skórę ,a piękny zapach pobudzi zmysły.

Cena: 120zł/h

Masaż całościowy z peelingiem

Masaż o charakterze holistycznym obejmujący główne części ciała, takie jak plecy, nogi, stopy, ręce i głowę. Zastosowanie w jego trakcie technik mobilizacji i rozluźniania stawów usuwa nadmierne napięcia oraz poprawia ich kondycję. Połączenie masażu z peelingiem dodatkowo regeneruje skórę i poprawia krążenie krwi.

Cena: 150zl/ 90 min

Prosimy o rezerwowanie zabiegów z jednodniowym wyprzedzeniem.

Masaż na  fotelu masującym

Masaż na fotelu masującym przyniesie ulgę i odprężenie po ciężkim dniu pracy lub długotrwałej podróży samochodem. Na fotelu można korzystać z masażu powietrznego i mechanicznego całego ciała, pleców, ud, łydek, pośladków i stóp. Masaż skutecznie likwiduje napięcie i ból mięśni oraz kręgosłupa, poprawia krążenie krwi, stymuluje system nerwowy do oczyszczania i uwalniania toksyn, przywraca uczucie odprężenia.