>

Wciąż dostępne są wolne terminy na rezerwację sali weselnej na 2019 rok.

Dlaczego warto wybrać salę weselną w Restauracji Akvilon***?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z organizacją przyjęć weselnych, dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Staramy się przy tym, aby każde organizowane u nas wesele było niepowtarzalne i w pełni urzeczywistniało wizję Państwa Młodych. Nasza sala weselna wyróżnia się na tle konkurencji wyjątkowymi walorami estetycznymi. Kryształowe żyrandole, marmurowe podłogi, piękne wnętrza odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i rozpościerający się za oknami widok na rzekę Czarną Hańczę kreują niezwykły klimat w trakcie przyjęcia weselnego, a także stanowią piękne tło zdjęć. Delikatne dekoracje kwiatowe są wystarczającym dodatkiem, aby w naszej sali stworzyć romantyczną scenerię. Jesteśmy również znani z niezwykle smacznego, naturalnego i w atrakcyjny sposób podanego jedzenia. Ponadto, Hotel z Restauracją Akvilon*** znajduje się w centrum Suwałk, co umożliwia wygodny i łatwy dojazd.

Co wchodzi w zakres naszych usług?

Oferujemy kompleksową organizację przyjęć weselnych. Staramy się zadbać o każdy szczegół odbywających się u nas uroczystości, aby Państwo Młodzi mogli czerpać jak największą radość z tego wyjątkowego dnia. W cenę naszych usług wliczona jest klimatyzowana sala weselna, dekoracja stołów (bez świeżych kwiatów), profesjonalna obsługa kelnerska, indywidualnie skomponowane menu, parking, tradycyjne przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą, lampka wina musującego, apartament dla Nowożeńców gratis (przy weselach powyżej 70 osób). Gościom weselnym oferujemy rabat na miejsca noclegowe. Zachęcamy też do korzystania z naszych usług dodatkowych obejmujących stół wiejski z regionalnymi przekąskami, słodki stół obejmujący ciasta i desery, sprzedaż alkoholu w atrakcyjnych cenach, drink bar oraz organizację poprawin. Służymy pomocą w kwestii wyboru oprawy muzycznej, fotografa, czy dekoracji kwiatowej.

Gdzie uzyskać szczegółowych informacji o naszej ofercie weselnej?

Odpowiedzi na wszelkie pytania chętnie udzielimy pod numerem telefonu (87) 563-59-40. Zainteresowanych zapraszamy również do Hotelu Akvilon***, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu salę weselną i przekażemy wszystkie szczegóły naszej oferty.

Sala weselna w Restauracji Akvilon*** to najlepszy wybór na organizację przyjęcia weselnego w Suwałkach.

Call Now Button